تصفیه آب

شرکت آسایش گستر ماهان

مشاوره فروش خدمات و نصب

سیستم های تصفیه آب

دستگاه تصفیه آب خانگی c.c.k  اصلی

• برند: C.C.K  اصلی تایوان
• نوع: اسمز معکوس ( RO ) زیرسینکی ۶ مرحله ای
• دارای منبع ذخیره 4 گالنی سه لایه تایوانی
• پیش تصفیه فیزیکی یک میکرون 5 میکرون کربن فعال 100% گیاهی
• قطعات ساخت تایوان به همراه ممبران اورجینال فیلمتک امریکا
• دارای شیر مخلوط جهت تنظیم میزان مواد معدنی و طعم آب

⇙ دستگاه تصفیه آب خانگی C.C.K یکی از با کیفیت ترین دستگاه های تصفیه آب خانگی شش مرحله ای موجود در بازار ایران است. کیفیت و دوام بالای قطعات ، استفاده از تکنولوژی روز اروپا در طراحی و چینش قطعات الکتریکی و کیفیت فوق العاده آب خروجی دستگاه ، برخی از مزیت های دستگاه تصفیه آب C.C.Kاست. در این دستگاه ، آب به روش اسمز معکوس ( RO ) تصفیه می شود. در مراحل مختلف تصفیه آبِ C.C.K، ذرات معلق ، باکتری ، رسوبات ، مواد سمی و شیمیایی محلول در آب ، طعم بد و بوی نامطبوع ، از بین می رود و آب لوله کشی شهری یا حتی آب چاه ، به آبی سالم و گوارا تبدیل خواهد شد

پیش فیلتر ها (فیلتر مرحله اول ، دوم و سوم )
  یک عدد کارتریج فیلتر الیافی 5 میکرون از جنس پلی پروپیلن به طول 10 اینچ  املاح ریز و درشت از جمله شن،ماسه،زنگ زدگی لوله،گل و لای را تا دقت ۵ میکرون حذف می کند.
  یک عدد کارتریج فیلتر کربن GAC تهیه شده از پوست پسته به طول 10 اینچ : کربن فعال اکتیو:با قابلیت حذف بو، رنگ، طعم و مزه بد آب و مهمترین بخش آن حذف کلر و فلزات سنگین می باشد.تهیه شده از مواد اولیه Food Grade و مناسب جهت مصارف خوراکی و بهداشتی .
  یک عدد کارتریج فیلتر الیافی 1 میکرون از جنس پلی پروپیلن به طول 10 اینچ
فیلتر ممبران RO  قلب دستگاه (فیلتر شماره 4 )
بدون شک مهم ترین فیلتر یک دستگاه تصفیه آب خانگی ، فیلتر ممبران است. آب پس از عبور از مراحل پیش تصفیه ، وارد پمپ اسمز معکوس شده و با فشار به سمت فیلتر ممبران هدایت می شود. در این مرحله ، از یک غشاء اسمزی عبور کرده و سختی محلول در آن ( رسوبات یا اصطلاحاً آهک ) ، نیترات ، سموم کشاورزی که وارد آب های زیرزمینی شده اند ، باکتری ها و تمام مواد شیمیایی محلول در آن حذف می گردد. در این مرحله بخشی از آب وارد فاضلاب شده و بخش تمیز آن به سمت منبع ذخیرده دستگاه هدایت می شود. کیفیت فیلتر ممبران شرط اصلی کارایی دستگاه های تصفیه آب خانگی شش مرحله ای است. برترین برند دنیا در زمینه تولید ممبران های اسمز معکوس خانگی و صنعتی ، فیلمتک ( Dow ) آمریکاست.  متاسفانه در بازار ایران نمونه های تقلبی این ممبران به وفور یافت می شود! اما ممبران به کار رفته در دستگاه های تصفیه آب خانگی C.C.K، ممبران اورجینال Dow یا همان  FILMTEC  امریکاست. این ممبران تا ۵۰ گالن در روز ظرفیت داشته و دقت تصفیه ی آن ۰٫۰۰۰۱  میکرون است , و سختی آب را تا 98% کاهش میدهد .
 فیلترهای مراحل ۵ و ۶ دستگاه تصفیه آب
در مرحله ی پنجم یک فیلتر پست کربن ، آب را مجدداً برای رفع طعم و بوی نامطبوع تصفیه نهایی می کند ، سپس آب وارد مرحله ی ششم یا همان فیلتر مینرال می شود. در این مرحله میزان مواد معدنی در آب تنظیم شده ، کلسیم و منیزیم به آن اضافه می شود. فیلترهای مراحل ۵ و ۶ بیشتر جنبه ی بهبود طعم آب را دارند و به دلیل اینکه آب وارد شده به آنها بسیار تمیز و کاملاً تصفیه شده است، عمر مفید خیلی بیشتری نسبت به سایر فیلترها دارند. یکی دیگر از مزایای دستگاه های تصفیه آب خانگی C.C.K، دارا بودن شیر مخلوط است. شیر مخلوط طوری طراحی شده است که مقداری از آب را بدون عبور از فیلتر ممبران به سمت فیلترهای پست کربن و مینرال هدایت می کند. در این حالت آب فقط از فیلترهای مراحل پیش تصفیه عبور می کند . کارایی شیر مخلوط در واقع کمک به تنظیم میزان مواد معدنی محلول در آب و کیفیت طعم آن به سلیقه مصرف کننده است. در صورتی که این شیر کاملاً بسته باشد، تمام آب ، توسط ممبران به طور کامل تصفیه و مواد محلول در آن به حداقل می رسد که در این حالت در ابتدای امر ممکن است آب برای مصرف کنندگان کمی تلخ به نظر برسد. البته بعد از مدتی استفاده این طعم برای افراد عادی می شود.

شرایط ویژه فروش جشنواره سلامت شرکت آسایش گستر ماهان

اقساط 6 ماهه بدون کارمزد

Image result for ‫تلگرام‬‎ تلگرام جهت مشاوره رایگان

 

خدمات ویژه شرکت آسایش گستر ماهان 

حمل و نصب کاملا" رایگان -یک سال گارانتی کلیه فیلترها - 30 ماه  گارانتی طلایی کامل  ( خدمات طلایی ماهان ) -10 سال خدمات پس از فروش ( 120 ماه ) - چکاب و تنظیم TDS بعد از 20 روز بصورت کاملا" رایگان - اهدای 3 فیلتر( هدیه ضمانت طلایی ماهان  ) و آموزش نگهداری دستگاه بصورت رایگان  - یک ماه وارانتی : امکان برگشت کالا تا یک ماه، در صورت عدم رضایت