تصفیه آب

شرکت آسایش گستر ماهان

مشاوره فروش خدمات و نصب

سیستم های تصفیه آب

دستگاه تصفیه آب 6 مرحله ای AGM-1002 (قطعات تایوانی)


دستگاه تصفیه آب 6 مرحله ای، ای جی ام (قطعات تایوانی) دارای شش مرحله فیلتراسیون برای تصفیه آب می باشد. این دستگاه تصفیه آب دارای قطعات تایوانی و مونتاژ شده در ایران است. دستگاه تصفیه آب 6 مرحله ای AGM با داشتن قیمت بسیار مناسب و نیز قطعاتی با کیفیت مطلوب، آب سالم و تصفیه شده را در در اختیار شما قرار می دهد.
اگر به دنبال دستگاه تصفیه آبی هستید! که کیفیت مناسب و مطلوبی از آب تصفیه شده را فراهم کند؛ و علاوه بر آن قیمت مناسبی نسبت به سایر محصولات هم رده موجود در بازار داشته باشد، دستگاه 6 مرحله ای AGM پیشنهاد مناسبی می باشد.

دستگاه تصفیه آب 6 مرحله ای ای جی ام دارای پایه ایستاده است که استحکام دستگاه را افزایش داده و جابجایی آن را بسیار راحت کرده است. 
دستگاه تصفیه آب شش مرحله ای AGM دارای یک پمپ فشار برای تامین فشار لازم در ممبران اسمز معکوس است. این دستگاه با داشتن قطعات تایوانی دارای کیفیتی مطلوب است. هم چنین قیمت این دستگاه نسبت به سایر محصولات هم رده بسیار مناسب می باشد.
گیج فشار موجود در دستگاه تصفیه آب AGM برای کنترل میزان فشار آب خروجی از پمپ فشار به سمت فیلتر ممبران استفاده می شود. میزان فشار استاندارد آب خروجی از پمپ باید عددی بین 50 psiتا 125 psi باشد. 
در صورتی که فشار آب خروجی از پمپ از 50 psi کمتر باشد، باعث عملکرد نامناسب فیلتر ممبران می شود. هم چنین اگر میزان فشار از 150 psi هم بیش تر باشد ممکن است باعث آسیب رساندن به دستگاه تصفیه آب شود.

فیلترهای دستگاه تصفیه آب شش مرحله ای   1002 - AGM


دستگاه تصفیه آب شش مرحله ای AGM، دارای فیلترهای 6 فیلتر تصفیه آب به شرح زیر می باشد:


فیلتر الیافی (PP)


فیلتر الیافی از  الیاف پلی پروپیلن ساخته شده است. این فیلتر تصفیه آب، قابلیت حذف مواد زائد بزرگ تر از 5 میکرون را دارد. با عبور آب از این فیلتر، ذرات معلق بزرگ تر از 5 میکرون شامل: گل و لای، شن و ماسه، جلبک، قارچ، لجن و خزه، زنگ لوله ها، ذرات ناشی از پوسیدگی لوله ها و حتی جانداران ریز و لارو حشرات از آب حذف می گردند و در نتیجه آب زلال و شفاف می شود.


فیلتر کربن گرانول (UDF)


فیلتر کربن فعال گرانول دارای خاصیت جذب سطحی می باشد، بنابر این قادر است کلر، گازهای شیمیایی محلول در آب، مواد آلی شیمیایی، مشتقات کلر مانند تری هالو متان ها، آفت کش ها، بو و طعم نامطبوع را از آب حذف کند. 


فیلتر کربن فعال بلاک (CTO)


این فیلتر از جنس کربن فعال دارای پایه گیاهی (تهیه شده از زغال پوسته نارگیل) یک تکه و فشرده می باشد که تکمیل کننده فرایند تصفیه در مرحله دوم اما با قدرت بیش تر است. وظیفه این فیلتر حذف کربن آلی، ترکیبات آلی محلول، فلزات سنگین، کلر آزاد، آلودگی های ارگانیک، کلر، طعم و بوی نامطبوع آب و کلیه ذراتی است که از مراحل قبل در آب باقی مانده اند. این کار مانع از رسیدن آلودگی ها به فیلتر ممبران می شود. در نتیجه طول عمر فیلتر ممبران را افزایش می دهد.

 


فیلتر ممبران اسمز معکوس (RO)


 فیلتر ممبران، فیلتر اصلی در دستگاه تصفیه آب است. فیلتر ممبران قابلیت حذف 98 درصد از املاح موجود در آب را دارد. در این مرحله از فیلتراسیون نیترات و نیتریت، آرسنیک، جیوه و سایر ناخالصی‌های محلول در آب و هم چنین فلزات سنگین مضر از آب حذف می شوند.


فیلتر پست کربن


در دستگاههای تصفیه آب RO خانگی به دلیل سرعت کند تصفیه آب، برای تامین آب مورد نیاز باید آب تصفیه شده را در یک مخزن ذخیره کرد. اگر آب به مدت طولانی در این مخزن تصفیه بماند، بو و طعم نامطلوبی پیدا می کند.
بنابر این از فیلتر پست کربن برای کاهش بو و طعم نامطلوب آب ناشی از ماندن طولانی مدت در مخزن تصفیه آب استفاده می شود. هم چنین این فیلتر فلزات سنگین و مواد شیمیایی باقی مانده از مراحل قبل را نیز از آب حذف می کند.


فیلتر معدنی (مینرال)


به دلیل حذف کلیه املاح مفید و مضر از آب آشامیدنی در دستگاه های تصفیه آب اسمز معکوس، آب تصفیه شده اندکی مزه تلخی پیدا می کند.
از فیلتر معدنی (مینرال) در آخرین مرحله تصفیه آب، برای اضافه کردن املاح مفیدی مانند کلسیم و منیزیم و ... به آب آشامیدنی و رفع طعم تلخی آن استفاده می شود. 

انواع آلودگی های حذف شده توسط دستگاه تصفیه آب AGM-1002


دستگاه تصفیه آب AGM-1002 دارای 6 فیلتر جداگانه است که با استفاده از آنها انواع املاح و رسوبات و فلزات را از آب جذب و حذف می کند. در کل، میزان و نوع املاحی که توسط یک دستگاه تصفیه آب حذف می شود، به نوع فیلترهای دستگاه و کیفیت آب ورودی وابسته است. هر چه تعداد فیلترها ی یک دستگاه تصفیه آب زیادتر و متنوع تر باشد، مسلما کیفیت آب خروجی بهتر خواهد بود. انواع آلودگی هایی که این دستگاه حذف می کند عبارتند از :
•    انواع شن و ماسه و گل و لای و زنگار 
•    کدورت و رنگ و بوی نامطبوع آب 
•    انواع سموم و املاح مضر برای بدن مانند نیترات، نمک های معدنی، مواد شیمیایی آلی، نیتریت ، فلزات سنگین اوره، آزبست، آرسنیک و....
•    انواع ویروس ها و باکتری ها و انگل ها


استاندارد های دستگاه تصفیه آب خانگی CCK6c


دستگاه تصفیه آب خانگی CCK6c، دارای استانداردهای WQ ، FDA ، NFC و CE است و می توان با اطمینان از آن برای تصفیه آب خانگی استفاه کرد. 

مشخصات فنی :

نوع دستگاه
تصفیه آب خانگی
ظرفیت تولید 180 لیتر
جنس بدنه فلزی ضد زنگ
وزن 17 کیلو گرم
طول 38 سانتی متر
عرض 22 سانتی متر
ارتفاع 47 سانتی متر
روش تصفیه اسمز معکوس
ولتاژ 220 ولت
تعداد فیلتر 6 عدد
آداپتور دارد
قابلیت نصب به یخچال دارد
مخزن ذخیره دارد
برداشت آب بدون برق دارد
حداقل و حداکثر دما 5 تا 55 درجه سانتیگراد