تصفیه آب

شرکت آسایش گستر ماهان

مشاوره فروش خدمات و نصب

سیستم های تصفیه آب

دیاگرام دستگاه تصفیه آب اسمز معکوس

0 یکشنبه ۰۵ آبان ۱۳۹۸

 دیاگرام دستگاه تصفیه آب اسمز معکوس

دستگاه تصفیه آب خانگی اسمز معکوس RO بهترین دستگاه برای تصفیه آب و تامین آب شرب می باشد و خانواده های ایرانی استقبال خوبی از این دستگاه کرده اند. روش اسمز معکوس در حال حاظر از نوین و متداولترین روش تصفیه آب برای تصفیه آب خانگی محسوب می گردد که دارای مشخصه های منحصر به فرد بوده که این دستگاه را از دستگاه تصفیه آب فیلتراسیون جدا می کند.

مشخصات دستگاه تصفیه آب اسمز معکوس

  • پمپ برای تامین فشار اسمزی
  • مخزن تحت فشار جهت ذخیره آب
  • سوییچ قطع کن فشار بالا و پایین High & Low Pressure Switch جهت محافظت از پمپ
  • دارای شیر برقی Solenoid valve یا ۴ راهی جهت قطع کردن خودکار آب
  • ترانس ۲۴VDC برای تامین برق پمپ

در واقع کارکرد دستگاه های تصفیه آب اسمز معکوس شبیه به یکدیگر است و آنچه باعث تفاوت در این دستگاه ها می شود کیفیت قطعات به کار رفته در آن ها است و یا ممکن نحوه لوله کشی و تامین برق دستگاه تصفیه آب تولید برند های مختلف متفاوت باشد.

شاید در نگاه اول به یک تصفیه آب اسمز معکوس گیج شوید ولی با کمی دقت متوجه خواهید شد که این دستگاه کارکردی بسیار ساده و قابل فهم دارد.

در این مقاله شما را با فلوچارت دستگاه تصفیه آب خانگی ۵ مرحله ای آشنا می کنیم و اگر خواهان فیلتر مینرال و یا فیلتر قلیایی کننده آب می باشید متوانید در مرحله ۶ و ۷ به دستگاه اضافه کنید.

نقشه دستگاه تصفیه آب خانگی

در آخر متذکر می شویم که این فلوچارت دستگاه تصفیه آب جهت آشنایی شما عزیزان می باشد و بهتر است برای هرگونه تعمیر و تغییر در فیلتر ها با متخصصین تصفیه آب ماهان  تماس حاصل نمایید.

ارسال نظر

نام
ایمیل
متن نظر
عبارت داخل تصویر